Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

6 трендових IT-спеціальностей 2019-2024 року

IT STEP

26.03.2019

684 перегляда

Команда веб-сайту CareerCast проаналізувала ринок праці та вакансії в США і склала рейтинг професій, які є важливими для роботодавців і мають високу оплату праці. З урахуванням того, що всі тенденції до нас приходять з невеликим запізненням, ми публікуємо рейтинг IT-спеціальностей, які будуть найбільш популярними в найближчому майбутньому, щоб орієнтуватися на зміни на ринку праці в IT-індустрії. У цьому рейтингу виявилися програмісти, веб-розробники, спеціалісти з інформаційної безпеки, спеціалісти з аналізу та обробки даних та ще декілька професій.

Веб-розробник

Найбільш популярною професією стане професія веб-розробника (Web developer). Вона зайняла перше місце серед інших професій, пов'язаних з IT-індустрією. За прогнозами команди сайту CareerCast, попит на цих спеціалістів зростатиме на 24% до 2024 року. Хоча заробітна плата веб-розробників трохи відстає, вони вже є найбільш вимаганими на ринку праці в галузі IT.

Аналітик у сфері обчислювальної техніки (Computer Systems Analyst)

На другому місці заслужено опинилися працівники, які займаються аналітикою в сфері обчислювальної техніки. Попит на їх послуги повинен збільшитися на 21%, оскільки потрібні фахівці, які будуть виправляти проблеми, поки мільйони людей використовують комп'ютери та розробляють програмне забезпечення.

Аналітик з інформаційної безпеки (Information Security Analyst)

На кожному комп'ютері зберігається дуже багато інформації, включаючи особисту та комерційну. Втрата будь-якої інформації є трагедією для компанії, її керівництва та співробітників. Компанії втрачають комерційні таємниці, внутрішню документацію та клієнтські бази. Для них це призводить до різних неприємностей: фінансових, репутаційних. Тому спеціалісти, які можуть забезпечити безпеку всієї інформації, потрібні все більше й більше. За прогнозами, попит на них зросте на 18%.

Розробники програмного забезпечення, програмісти (Software Engineer)

Кількість вакансій збільшиться на 17%, а програмісти будуть вимагані скрізь, в кожній компанії і сфері діяльності. Це стосується не тільки високотехнологічних і IT-компаній, але й звичайних фірм, співробітники яких потребують спеціального програмного забезпечення для роботи з замовниками та клієнтами.

Спеціаліст з аналізу та обробки даних (Data Scientist)

У зв'язку з розвитком та популярністю великих обсягів неструктурованих даних (Big Data), навички роботи з ними будуть дуже бажаними на ринку праці. Кількість вакансій із зазначеними навичками буде збільшуватися. Прогнозований ріст - 16%.

Системний адміністратор (Network and computer systems administrator)

Незважаючи на те, що популярність хмарних обчислень призводить до того, що компанії купують менше комп'ютерів, потреба у фахівцях, які можуть налаштовувати комп'ютерні мережі, комунікації та доступи, не зменшиться, а навпаки, зросте на 8%.

Хто попереджений, той озброєний. У Комп'ютерній Академії IT STEP можна отримати знання, навички та підвищити компетенції за спеціальностями Розробка Програмного Забезпечення або Мережі та Кібербезпека і розпочати працювати за найбільш цікавою та перспективною спеціальністю. Хочеш навчитися програмуванню? Вступай до нас → https://itstep.dp.ua/Rozrobka-programnogo-zabezpecenna 

 Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP Academy

Дизайн

3D візуалізатор - професія майбутнього

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.

Сучасний світ став візуальним, а тривимірна візуалізація – невід'ємною частиною нашої епохи. Пам'ятаєте останній раз, коли ви бачили реалістичне зображення будівлі, інтер'єру або продукту до його створення? Це була 3D візуалізація, і вона грає велику роль у нашому житті. 3D візуалізатор – це той, хто створює цю магію.   Мистецтво 3D візуалізації проникає у багато сфер нашого життя. Від архітектури і дизайну інтер'єру до реклами та промислового проектування – скрізь можна знайти сліди роботи 3D візуалізаторів. Ми розглянемо, які завда

ШАГ логотип

Soft-skills

Як знайти роботу junior спеціалісту без досвіду роботи

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.

Пошук роботи для фахівців у сфері інформаційних технологій завжди залишається актуальним питанням. Безліч новачків, які мають певні знання та навички в IT, стикаються із завданням: як розпочати кар'єру, не маючи досвіду роботи. Ринок IT надає безліч можливостей для джунів, які прагнуть застосувати знання на практиці.   Однак, незважаючи на потребу компаній у нових спеціалістах, пошук роботи для junior'ів без досвіду може стати певним викликом при конкуренції з досвідченішими кандидатами. Також, не завжди просто зрозуміти, які компетенції

ШАГ логотип

Soft-skills

10 кращих технік тайм-менеджменту для айтішника

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.

Ефективне управління часом є однією з ключових навичок, необхідних айтішникам для успішної роботи в швидкому та динамічному світі інформаційних технологій. В індустрії, де терміни жорсткі, проекти багатозадачні, а вимоги до продуктивності високі, уміння ефективно планувати, організовувати та контролювати свій час стає невід'ємною частиною успіху.   У нашій статті ми представимо вам 10 найкращих технік тайм-менеджменту, спеціально підібраних для айтішників. Ви дізнаєтеся про різні стратегії, які допоможуть вам оптимізувати використ

ШАГ логотип

SMART - цілі: найкращий помічник у плануванні для програмістів

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.

Для успіху у програмуванні потрібні не тільки технічні навички, а й уміння ефективно керувати своїми завданнями та цілями. У цій статті ми поринемо у світ SMART-цілей та розглянемо, як програмісти можуть використовувати цей підхід для підвищення продуктивності та професійного розвитку.   Знайомство з концепцією SMART-цілей SMART - це акронім, який описує основні характеристики ефективної мети: Specific (конкретна), Measurable (вимірна), Achievable (досяжна), Relevant (пов'язана з поточними завданнями та цілями) та Time-bound (обмежена за часом). Кожен із цих аспектів

ШАГ логотип

Встигніть 🔥

Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності