Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

6 трендових IT-спеціальностей 2019-2024 року

IT STEP

18.05.2023

198 переглядів

Команда веб-сайту CareerCast проаналізувала ринок праці та вакансії в США і склала рейтинг професій, які є важливими для роботодавців і мають високу оплату праці. З урахуванням того, що всі тенденції до нас приходять з невеликим запізненням, ми публікуємо рейтинг IT-спеціальностей, які будуть найбільш популярними в найближчому майбутньому, щоб орієнтуватися на зміни на ринку праці в IT-індустрії. У цьому рейтингу виявилися програмісти, веб-розробники, спеціалісти з інформаційної безпеки, спеціалісти з аналізу та обробки даних та ще декілька професій.

Веб-розробник

Найбільш популярною професією стане професія веб-розробника (Web developer). Вона зайняла перше місце серед інших професій, пов'язаних з IT-індустрією. За прогнозами команди сайту CareerCast, попит на цих спеціалістів зростатиме на 24% до 2024 року. Хоча заробітна плата веб-розробників трохи відстає, вони вже є найбільш вимаганими на ринку праці в галузі IT.

Аналітик у сфері обчислювальної техніки (Computer Systems Analyst)

На другому місці заслужено опинилися працівники, які займаються аналітикою в сфері обчислювальної техніки. Попит на їх послуги повинен збільшитися на 21%, оскільки потрібні фахівці, які будуть виправляти проблеми, поки мільйони людей використовують комп'ютери та розробляють програмне забезпечення.

Аналітик з інформаційної безпеки (Information Security Analyst)

На кожному комп'ютері зберігається дуже багато інформації, включаючи особисту та комерційну. Втрата будь-якої інформації є трагедією для компанії, її керівництва та співробітників. Компанії втрачають комерційні таємниці, внутрішню документацію та клієнтські бази. Для них це призводить до різних неприємностей: фінансових, репутаційних. Тому спеціалісти, які можуть забезпечити безпеку всієї інформації, потрібні все більше й більше. За прогнозами, попит на них зросте на 18%.

Розробники програмного забезпечення, програмісти (Software Engineer)

Кількість вакансій збільшиться на 17%, а програмісти будуть вимагані скрізь, в кожній компанії і сфері діяльності. Це стосується не тільки високотехнологічних і IT-компаній, але й звичайних фірм, співробітники яких потребують спеціального програмного забезпечення для роботи з замовниками та клієнтами.

Спеціаліст з аналізу та обробки даних (Data Scientist)

У зв'язку з розвитком та популярністю великих обсягів неструктурованих даних (Big Data), навички роботи з ними будуть дуже бажаними на ринку праці. Кількість вакансій із зазначеними навичками буде збільшуватися. Прогнозований ріст - 16%.

Системний адміністратор (Network and computer systems administrator)

Незважаючи на те, що популярність хмарних обчислень призводить до того, що компанії купують менше комп'ютерів, потреба у фахівцях, які можуть налаштовувати комп'ютерні мережі, комунікації та доступи, не зменшиться, а навпаки, зросте на 8%.

Хто попереджений, той озброєний. У Комп'ютерній Академії IT STEP можна отримати знання, навички та підвищити компетенції за спеціальностями Розробка Програмного Забезпечення або Мережі та Кібербезпека і розпочати працювати за найбільш цікавою та перспективною спеціальністю. Хочеш навчитися програмуванню? Вступай до нас → https://itstep.dp.ua/Rozrobka-programnogo-zabezpecenna 

 Автор:

IT STEP

Редакція IT STEP Academy

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з

ШАГ логотип

ChatGPT: новий інструмент, який змінить IT-галузь

Штучний інтелект стає все більш популярним і широко використовується в різних сферах, включаючи інформаційні технології. Однією з важливих розробок у цій галузі є технологія ChatGPT. Вона дозволяє створювати моделі глибокого навчання, здатні генерувати текст природною мовою.

Штучний інтелект стає все більш популярним і широко використовується в різних сферах, включаючи інформаційні технології. Однією з важливих розробок у цій галузі є технологія ChatGPT. Вона дозволяє створювати моделі глибокого навчання, здатні генерувати текст природною мовою.   ChatGPT - це нейромережа, навчена мільйонами текстових даних, яка генерує тексти, схожі на людські. Ця технологія може бути використана в різних сферах IT, таких як розробка програмного забезпечення, машинне навчання, обробка природної мови та інші.   Використання ChatGP

ШАГ логотип

Figma – базовий інструмент для роботи дизайнерів

Figma - це веб-додаток для дизайну інтерфейсів, який дозволяє створювати макети, прототипи, іконки та багато іншого. Це один із найпопулярніших інструментів в індустрії дизайну та розробки інтерфейсів.

Що таке Figma і навіщо вона потрібна? Figma - це веб-додаток для дизайну інтерфейсів, який дозволяє створювати макети, прототипи, іконки та багато іншого. Це один із найпопулярніших інструментів в індустрії дизайну та розробки інтерфейсів.   Figma дозволяє дизайнерам працювати в реальному часі, обмінюватися макетами та коментарями, спрощує процес спільної роботи та робить його більш ефективним.   Однією з основних переваг Figma є те, що вона працює у браузері – немає необхідності завантажувати та встановлювати програму на комп'ютер. Це зруч

ШАГ логотип

Літо мрії!

США, Японія, Іспанія, Болгарія, Греція чи Карпати? Обирайте літній табір для дитини разом з IT STEP!

Детальніше