Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Ігри для програмістів

IT STEP Academy

Програмування

30.05.2022

3011 переглядів

Програмування – комплекс заходів щодо створення різних програм та ПЗ шляхом написання вихідного коду. Займається цим програмістом.

 

Програміст – професія, яка очолює рейтинги найбільш оплачуваних у світі. І при цьому розпочинати кар'єру можна у віці 15-16 років, не чекаючи закінчення університету. До того ж ринок послуг пропонує навчання програмування дітей різного віку. І для тих, хто хоче освоїти сучасні технології, були створені спеціальні ігри для майбутніх програмістів. З їхньою допомогою можна знайти базові вміння і навички, необхідні надалі.

 

Гейміфікація – це сучасний тренд освітнього процесу. Ігровий формат простіше сприймається дітьми та більше залучає їх до навчання. Тому ігри для програмістів-початківців створюються для різного віку і рівня знань.

 

ТОП ігор для програмістів

 

Спеціальні ігри відрізняються від звичних "бродилок" або стратегій. Найчастіше управління героєм відбувається не прямолінійно, а певними командами та інструкціями. За допомогою ігор можна легко освоїти мови програмування, як Java Script, Python, Ruby, C# і т.д.

 

До топових ігор відносяться:

 

  • Untrusted. Гра – пригода, що дозволяє освоїти та вдосконалити вміння та навички у мові Java Script. Основне завдання у грі – напрямок доктора Евала до свободи. На початку є всі вихідні коди, але отримати свободу можна, лише внісши певні зміни в код. Гра складається з кількох рівнів, де видаляються стіни, створюються нові виходи тощо.
  • LightBot. Цікава гра для наймолодших програмістів. Суть полягає в керуванні роботом для включення лампочок на спеціальній платформі 3D. З кожним рівнем складність зростає. Для проходження гри дитина повинна не просто писати цикли, а й робити це з мінімальною кількістю дій.
  • Code combat. Гра, створена людьми з різних країн, завдяки відкритому коду. Мета гри – виконання завдань та розвитку головного героя мовою програмування. При цьому в грі доступні дві мови: Java Script та Python. Проходження можливе як одному, так і командою. А збільшення складності з 1-го до 80-го рівня добре "прокачає" всі навички.
  • Robokode. Відома гра дозволить створити бойовий робот-танк. Необхідно прописувати код те щоб танк виконував необхідні завдання. Robokode – відмінна платформа для прокачування навичок у таких мовах, як Java, Scala та C#. Це повноцінне середовище розробки. Крім цього, відкритий код гри дозволяє продемонструвати кожному свої навички.
  • Check OI. Створена для вдосконалення навичок у Python або JavaScript. Це по-справжньому світова гра, користувачі якої змагаються в найкращих рішеннях. Check OI - гра для тих, хто вже володіє азами програмування. Складається з низки завдань, від найпростіших до складних.

 

Ігри для програмістів – це лише один із способів залучити дитину та допомогти їй освоїти базові аспекти професії. Для детального вивчення програмування є спеціальні курси. Мала комп'ютерна академія STEP проводить навчання з різних напрямків та для дітей різного віку. Ми допоможемо ще більше дізнатися про Java Script, Python, Ruby та інші мови. Більше практичних занять, сучасна технологічна база, кваліфікований викладацький склад – це допоможе вашій дитині освоїти професію програміста.Автор:

IT STEP Academy

IT STEP Kyiv

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип

Програмування

Через ці 5 міфів про програмістів ви могли так і не увійти в IT

Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів.

Пише один з учнів Комп’ютерної Академії IT STEP: «Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів. Більше того, у технічному програмуванні працюють жінки на рівних із бородатими мужиками у светрах із плямами кави. Я такий самий новачок у програмуванні, як і ви. І ділюся тим, що дізнався з форумів, чатів та реальних прикладів.» Хороший розробник працює, скільки йому потрібно При слові «програміст» у голові виникала картинка

ШАГ логотип

Маркетинг

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу

Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю.

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю. Що таке маркетингова стратегія для бізнесу Уявіть ситуацію: двоє підприємців вирішили заробити на громадському харчуванні. У різних районах міста відкривається лавка із фастфудом. Перша крамниця витратила 200 тисяч гривень на о

ШАГ логотип

Набір у розпалі

Програмування, Дизайн або Кібербезпека! Встигніть зайняти місце в групі!

Детальніше

Увага!

В IT STEP Університеті додатковий набір на 122 та 123 спеціальності (програмування, дизайн або кібербезпека)! Встигніть до 18:00 24 вересня!

Детальніше

Набір у розпалі

Доуніверситетська підготовка для 9-11 класів. Початок занять вже 9 вересня! Встигніть!

Детальніше