Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вадим Розов

Head of Sales & Marketing в IT Master Soft:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якому році Ви закінчили навчання? На якій спеціальності вчилися в Комп’ютерній Академії ШАГ?

Я закінчив Комп'ютерну Академію ШАГ більше 15 років тому, це був 2004 рік. Навчався на курсі «Розробка програмного забезпечення».

В якій компанії зараз працюєте? На якій посаді? Які завдання виконуєте?

Я довго працював програмістом, і потім зрозумів, що хочу більше розвиватися як продажник.

Зараз працюю директором з продажів та маркетингу в аутсорсинговій компанії IT Master Soft. У компанії IT Master Soft я працюю повністю віддалено. Зараз мені комфортно вести роботу із офісу Creative States і якщо мені захочеться змінити місце, то я оберу інше місце.

Який у вас був найяскравіший, цікавий проект, яким ви пишаєтеся? У яких проектах брали участь?

Я є засновником компанії Mobile Industry чисельністю 35 осіб. Розвивав бізнес напрямок в компанії Yalantis. Також у мене був власний стартап і я три з половиною роки розвивав стартап, пов'язаний з цифровою ілюстрацією. Працював в підрозділі Noosphere Ventures.

Яку роль у вашому житті зіграла Комп’ютерна Академія ШАГ?

Я вважаю, що Академія ШАГ мені дуже допомогла свого часу.

Коли я йшов вчитися - я не розумів, що таке програмування в принципі. Мені подобалися одночасно і дизайн, і програмування і я обирав, куди мені рушити.

В Академії ШАГ я зміг розширити кругозір і обирати напрямок: програмування, дизайн або системне адміністрування. Після Комп'ютерної Академії ШАГ у мене залишилося розуміння того, чим займатися, і я не хочу зараз пробувати себе в дизайні, тому що колись це не зробив. В цьому випадку Академія ШАГ дає можливість спробувати все, а потім вже обирати.

Що мені запам'яталося за час навчання в першу чергу, так це - викладачі. Це практикуючі професіонали і з 3-х викладачів, яких я пам'ятаю, з двома я потім перетинався і працював в проектах в інших компаніях. Я дуже вдячний викладачеві Станіславу Іванову за те, що він допоміг визначитися, навчив програмувати і потім взяв в експериментальну групу, в якій ми відразу робили реальні проекти - це все дуже допомагає знайти швидко роботу і стартанути.

У Комп’ютерній Академії ШАГ дуже хороша атмосфера і зі своїми одногрупниками досі спілкуємося. Один з них став моїм кумом, а з другим я заснував спільну компанію.

Що ви можете порадити студентам, які на сьогоднішній день навчаються у Комп’ютерній Академії ШАГ?

Найголовніше, що варто пам'ятати - це будьте кращими в будь-якій області. Нехай ця область буде дуже навіть вузька. Якщо ви будете кращими, то у вас буде дуже пристойна зарплата.

Якщо ви будете кращими в місті, то у вас буде пристойна зарплата. Якщо Ви буде кращим в Україні - Ви будете багатою людиною, а якщо Ви будете кращим в світі - Ви будете ДУЖЕ багатою людиною.

Встигніть 🔥

Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності