Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олексій Герасимов

Technical Team Lead/Solution Architect в Provectus:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Зараз працюю в аутсорсинговій компанії Provectus на позиції Technical Team Lead/Solution Architect. Компанія розробляє рішення для беспечної та ефективної передачі даних з IBM мейнфреймів в хмарні сервіси. В даний момент я працюю в команді британської стартап компанії eD3P.

Що входить у ваші обов'язки?

В мої обов'язки входить:

- управління розподіленою командою, в яку входить 13 чоловік;
- створення і впровадження гнучких методологій розробки;
- розробка архітектури платформи. Написання архітектурного опису IEEE стандарту;
- складення та здійснення короткострокового та середньострокового планів (roadmap) з розробки і розвитку команди/проекту;
- участь в статегічному плануванні компанії;
- створення та проведення демо для потенційних клієнтів;

В яких проектах ви брали участь?

На Linkedin є детальна інформація:
https://www.linkedin.com/in/alexey-gerasymov-52010b59/

Розкажіть про наскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Мабуть, той, яким займаюсь зараз. Ми розробляємо доволі унікальний продукт на базі самописної реалізції внутрішнього протоколу (Fiber channel/Ficon) інфраструктури IBM. Займаємось віддаленим підключенням до мейнфрейму і інших частин інфраструктури, міграцією даних і їх безпечною зашифрованою передачею в хмарні сервіси. Такою розробкою не займається ніхто у світі. Продуктом є сервер з PCIe картою, веб інтерфейсом. Відповідно, використувується дуже великий стек технологій.

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Велику. Вона дала розуміння сучасноі розробки програмного забезпечення. Дала широке розуміння про програмування в цілому. Після чого мені було без різниці, якою мовою кодувати. Ну і звичайно, глибоке розуміння концепції мови С++.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Найважливіше – це зрозуміти, що не можна зупинятись в саморозвитку та самоосвіті. В нашій галузі, якщо ти зупинився, то вже пасеш задніх. Багато читайте, багато дивіться навчальних відео, запишіться на курси на освітніх онлайн платформах (Coursera, Udacity, Udemy та інших). Люди, які вміють вирішувати сучасні проблеми і виклики бізнесу, люди, які працюють на результат, завжди будуть затребувані.

Встигніть 🔥

Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності