Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

5 обязательных книг для QA тестировщика

18.06.2021

5403 перегляда

Бейзер Б. – «Тестирование черного ящика»

Книга доктора Бейзера “Тестирование черного ящика” давно была признана классическим трудом в области поведенческого тестирования разнообразных систем. В ней глубоко рассматриваются основные вопросы тестирования программного обеспечения, позволяющие отыскать максимум ошибок при минимуме временных затрат. Чрезвычайно подробно излагаются основные методики тестирования, покрывающие все спектры аспектов разработки программных систем. Методичность и широта изложения делают эту книгу незаменимым помощником при проверке правильности функционирования программных решений. Книга предназначена для тестировщиков программного обеспечения и программистов, стремящихся повысить качество своей работы.

 

«Тестирование программного обеспечения. Базовый курс.»

В основу книги положен десятилетний опыт проведения тренингов для тестировщиков, позволивший обобщить типичные для многих начинающих специалистов вопросы, проблемы и сложности. Эта книга будет полезна как тем, кто только начинает заниматься тестированием программного обеспечения, так и опытным специалистам — для систематизации уже имеющихся знаний и организации обучения в своей команде.

 

Луиза Тамре – «Введение в тестирование ПО»

На конкретных примерах автор дает представление о методах, методиках, средствах тестирования разрабатываемого программного обеспечения. Изложены идеи стратегий тестирования различных приложений, документирования результатов тестов.

 

Сэм Канер, Джек Фолк, Енг Кек Нгуен. «Тестирование программного обеспечения. Фундаментальные концепции менеджмента бизнес-приложений»

Книга именитых специалистов в области разработки программного обеспечения посвящена одному из наиболее важных и нетривиальных аспектов в рамках процесса создания сложных программных систем. Книгу отличает, прежде всего, привязка к условиям реального мира на примерах известных компаний-разработчиков, находящихся в Силиконовой долине. Подробно рассматривается широкий спектр вопросов: от организации процесса тестирования до собственно текстирования проекта, кода, документации и т.д.
Для специалистов в области разработки программного обеспечения.

 

Роман Савин – «Тестирование DOT COM»

Книга Савина Романа Тестирование DOT COM или Пособие по жестокому обращению с багами в интернет-стартапах. Хорошо илюстрированая, написанная живым языком, книга о тестировании программного обеспечения в области интренет-технологий, стартапов, в частности. В книге изложен опыт автора, накопленный в работе в западных компаниях. Практика, полезная как тестировщикам, разработчикам, так и всем, кому интересен Интернет.

 

Из этой книги Вы узнаете ответы на следующие вопросы:

  • Что такое баг?
  • Что такое функциональное тестирование?
  • Цели тестирования.
  • Искусство создания кейс-тестов.
  • Цикл разработки ПО.
  • Цикл тестирования ПО.
  • Методология тестирования и др.

 

Хочешь овладеть профессией?! Тогда переходи по ссылке и познакомся с программой курса подробнее.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT Step

Soft-skills

ТОП-10 корисних інструментів для веб-майстрів

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.

Розробка веб-сайтів – складний, багатогранний процес, що вимагає від розробника знань та вміння працювати з різними інструментами. Ефективне використання правильних інструментів може значно спростити та прискорити процес розробки. А також підвищити якість та функціональність створюваного сайту.   Веб-розробка включає безліч завдань, таких як написання коду, створення дизайну, управління базами даних, оптимізація продуктивності та багато іншого. Правильний вибір інструментів веб-розробника заощадить ваш час і ресурси.   Розгляне

ШАГ логотип

Як вибрати професію в IT сфері

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?

Нині профорієнтація у it сфері може бути непростим завданням. З кожним роком IT індустрія зростає та розвивається, відкриваючи нові можливості та вимоги до фахівців. Але як вибрати професію в it?   По-перше, IT індустрія найбільш швидко зростаюча та прибуткова галузь у світі. Вона охоплює безліч різних сфер, таких як програмування, дизайн, маркетинг, керування і т.д. Але не всі професії підходять для кожної людини. Вибираючи правильну професію, ви можете не тільки отримати задоволення від своєї роботи, але й досягти успіху в кар'єрі, а також з

ШАГ логотип

ChatGPT: новий інструмент, який змінить IT-галузь

Штучний інтелект стає все більш популярним і широко використовується в різних сферах, включаючи інформаційні технології. Однією з важливих розробок у цій галузі є технологія ChatGPT. Вона дозволяє створювати моделі глибокого навчання, здатні генерувати текст природною мовою.

Штучний інтелект стає все більш популярним і широко використовується в різних сферах, включаючи інформаційні технології. Однією з важливих розробок у цій галузі є технологія ChatGPT. Вона дозволяє створювати моделі глибокого навчання, здатні генерувати текст природною мовою.   ChatGPT - це нейромережа, навчена мільйонами текстових даних, яка генерує тексти, схожі на людські. Ця технологія може бути використана в різних сферах IT, таких як розробка програмного забезпечення, машинне навчання, обробка природної мови та інші.   Використання ChatGP

ШАГ логотип

Figma – базовий інструмент для роботи дизайнерів

Figma - це веб-додаток для дизайну інтерфейсів, який дозволяє створювати макети, прототипи, іконки та багато іншого. Це один із найпопулярніших інструментів в індустрії дизайну та розробки інтерфейсів.

Що таке Figma і навіщо вона потрібна? Figma - це веб-додаток для дизайну інтерфейсів, який дозволяє створювати макети, прототипи, іконки та багато іншого. Це один із найпопулярніших інструментів в індустрії дизайну та розробки інтерфейсів.   Figma дозволяє дизайнерам працювати в реальному часі, обмінюватися макетами та коментарями, спрощує процес спільної роботи та робить його більш ефективним.   Однією з основних переваг Figma є те, що вона працює у браузері – немає необхідності завантажувати та встановлювати програму на комп'ютер. Це зруч

ШАГ логотип

Літо мрії!

США, Японія, Іспанія, Болгарія, Греція чи Карпати? Обирайте літній табір для дитини разом з IT STEP!

Детальніше