Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

5 обязательных книг для QA тестировщика

18.06.2021

4464 перегляда

Бейзер Б. – «Тестирование черного ящика»

Книга доктора Бейзера “Тестирование черного ящика” давно была признана классическим трудом в области поведенческого тестирования разнообразных систем. В ней глубоко рассматриваются основные вопросы тестирования программного обеспечения, позволяющие отыскать максимум ошибок при минимуме временных затрат. Чрезвычайно подробно излагаются основные методики тестирования, покрывающие все спектры аспектов разработки программных систем. Методичность и широта изложения делают эту книгу незаменимым помощником при проверке правильности функционирования программных решений. Книга предназначена для тестировщиков программного обеспечения и программистов, стремящихся повысить качество своей работы.

 

«Тестирование программного обеспечения. Базовый курс.»

В основу книги положен десятилетний опыт проведения тренингов для тестировщиков, позволивший обобщить типичные для многих начинающих специалистов вопросы, проблемы и сложности. Эта книга будет полезна как тем, кто только начинает заниматься тестированием программного обеспечения, так и опытным специалистам — для систематизации уже имеющихся знаний и организации обучения в своей команде.

 

Луиза Тамре – «Введение в тестирование ПО»

На конкретных примерах автор дает представление о методах, методиках, средствах тестирования разрабатываемого программного обеспечения. Изложены идеи стратегий тестирования различных приложений, документирования результатов тестов.

 

Сэм Канер, Джек Фолк, Енг Кек Нгуен. «Тестирование программного обеспечения. Фундаментальные концепции менеджмента бизнес-приложений»

Книга именитых специалистов в области разработки программного обеспечения посвящена одному из наиболее важных и нетривиальных аспектов в рамках процесса создания сложных программных систем. Книгу отличает, прежде всего, привязка к условиям реального мира на примерах известных компаний-разработчиков, находящихся в Силиконовой долине. Подробно рассматривается широкий спектр вопросов: от организации процесса тестирования до собственно текстирования проекта, кода, документации и т.д.
Для специалистов в области разработки программного обеспечения.

 

Роман Савин – «Тестирование DOT COM»

Книга Савина Романа Тестирование DOT COM или Пособие по жестокому обращению с багами в интернет-стартапах. Хорошо илюстрированая, написанная живым языком, книга о тестировании программного обеспечения в области интренет-технологий, стартапов, в частности. В книге изложен опыт автора, накопленный в работе в западных компаниях. Практика, полезная как тестировщикам, разработчикам, так и всем, кому интересен Интернет.

 

Из этой книги Вы узнаете ответы на следующие вопросы:

  • Что такое баг?
  • Что такое функциональное тестирование?
  • Цели тестирования.
  • Искусство создания кейс-тестов.
  • Цикл разработки ПО.
  • Цикл тестирования ПО.
  • Методология тестирования и др.

 

Хочешь овладеть профессией?! Тогда переходи по ссылке и познакомся с программой курса подробнее.Автор:

Редакція Компьютерної Академії IT Step

Програмування

10 комп'ютерних вірусів, які могли бути у твоїй поштовій скриньці

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів.

Комп'ютерна IT Академія STEP підготувала добірку відомих вірусних програм — від мережевого черв'яка, який атакував Іранські ядерні заводи до тролінгу code red. Читайте, діліться з друзями та зберігайте статтю, щоб не забути найважливіше з історії кіберзлочинів. CryptoLocker Як часто ви заглядаєте до спаму? 2013 року активно в спам ніхто не потрапляв, чим і користувалися зловмисники. На пошту надходив звичайний лист. При відкритті запускався CryptoLocker і шифрував файли на комп'ютері. Ось як виглядає один із документів після атаки вірусу. Дані не

ШАГ логотип

Програмування

Приховати дані криптогаманця? Чи позбутися реклами в Інтернеті? Анонімність без знань програмування від Linux

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона!

Уявіть, що ви заходите у магазин телевізорів. До вас підходить консультант та відкриває вашу сумочку. Шукає документи, переписує дані банківських карток. Ви здивовані і не знаєте, що робити і куди звертатися. Шок, та де ж охорона! Те саме і в Інтернеті. Докучливі cookies, через які після перегляду рюкзаків у магазині на кожному сайті одна реклама із рюкзаками. Або побоювання, що з Binance вкрадуть гроші, і треба швидше думати про холодний гаманець. Та й той не досконалий. Скрізь, де б ви не залишили дані або не відвідали сайт, ваші сліди залишилися в с

ШАГ логотип

Програмування

Через ці 5 міфів про програмістів ви могли так і не увійти в IT

Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів.

Пише один з учнів Комп’ютерної Академії IT STEP: «Тепер я знаю, що хороший програміст не сидить по 16 годин за комп'ютером, більше спілкується і не вчить математики на рівні Рене Декарта та інших шкільних професорів. Більше того, у технічному програмуванні працюють жінки на рівних із бородатими мужиками у светрах із плямами кави. Я такий самий новачок у програмуванні, як і ви. І ділюся тим, що дізнався з форумів, чатів та реальних прикладів.» Хороший розробник працює, скільки йому потрібно При слові «програміст» у голові виникала картинка

ШАГ логотип

Маркетинг

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу

Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю.

Тим, хто хоче навчитися продавати: що таке маркетингова стратегія та як вона допомагає бізнесу Ця стаття не претендує на звання: інструкція зі створення бізнес-стратегії. Ми навмисно не використовуємо такі терміни, як LTV або ROI. Якщо ви вже розібралися і хочете пояснити другу, колезі, клієнту, покажіть цю статтю. Що таке маркетингова стратегія для бізнесу Уявіть ситуацію: двоє підприємців вирішили заробити на громадському харчуванні. У різних районах міста відкривається лавка із фастфудом. Перша крамниця витратила 200 тисяч гривень на о

ШАГ логотип

Набір у розпалі

Програмування, Дизайн або Кібербезпека! Встигніть зайняти місце в групі!

Детальніше

Увага!

В IT STEP Університеті додатковий набір на 122 та 123 спеціальності (програмування, дизайн або кібербезпека)! Встигніть до 18:00 24 вересня!

Детальніше

Набір у розпалі

Доуніверситетська підготовка для 9-11 класів. Початок занять вже 9 вересня! Встигніть!

Детальніше