Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Новоклімов

Fabiosa Media: 2D designer, AI artist

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії зараз працюєте?
Fabiosa Media, 2D designer, AI artist

Які задачі виконуєте?
Створення креативів за допомогою AI, монтаж рілсів, створення флет-анімації, титрування.

У яких проєктах брали участь?
Саме цікаве що було для мене – це мій експериментальний короткометражний анімаційний фільм MoonBoom з паперу. Зробив його швидко та з великою насолодою. https://youtu.be/TbnEdgClONE

З приємних проєктів про які хочу сказати, це спікерство у навчальних вебінарах ITSTEP Dnipro,
https://youtu.be/M8n_3mPuJLY%20 та https://youtu.be/P8eca_idapI%20

Яку роль у вашому житті відіграв IT STEP?
У школі та в Університеті, доводилося, більшу частину часу витрачати на нецікаве, на мерзенну об'язаловку. Зрозумів - треба негайно змінити ситуацію, поки не стало пізно. А то й усе життя так й проживу – на нецікавій роботі та в сірій рутині. Ця перспектива мене тоді дуже жахнула.

Тож наважився спробувати стати дизайнером. Це те, чого мені найбільше хотілося, ще з дитинства.

Близько 2,5 роки я провчився на графічного дизайнера в ItStep (в офлайн форматі на спеціальності Графічний дизайн, 2011-2014). Здобув велику базу знань. Це був важливий фундамент, який допоміг мені розвиватися далі. База, яку дуже складно було отримати через якісь уроки в ютуб, оскільки вона передбачала академічний та регулярний підхід. Взагалі то була найкраща інвестиція у майбутнє. Радий, що вчасно прокинувся і не дав своєму життю втекти "не туди".

Після навчання в ItStep, постійно займаюся самоосвітою. Особливу увагу надаю вивчення англійської мови, апдейтам моїх основних програм (Adobe After Effects, Photoshop, Illustrator). Активно вивчаю ШІ інструменти для дизайнерів (Adobe firefly, Midjourney, Runway, Soundful, Fadr, Pikalabs та інші).

Ми впевнені, що наші студенти надихнуться вашим успіхом і це додасть їм додаткової мотивації. Що ви можете їм порадити?
Риси які, корисні, щоб стати профі, з мого досвіду:
Щире бажання займатися улюбленою справою (а не тою, що тобі нав'язує твоє оточення).
Наприклад мене, на вибір улюбленої  справи, спонукало саме власне бажання займатися тим, від чого в мене горять очі. А ще отримувати за це достойні гроші. І це реалізується шляхом навчання, праці та випробувань.

Цікавість до життя. Постійне вивчення цікавого та нового. Не кожного дня, звісно. Але перестати вчитись хард-скілам не можна. Це приводить до втрати конкурентоспроможності).

Розвиток знань у сфері ШІ. Він може бути твоїм помічником, а не ворогом.

Адекватне прийняття себе без самоїдства, чи навпаки - нездорової самовпевненості.
Наглядаючи за собою, визначай, що ти можеш робити впевнено, комфортно для себе. Навіть якщо хтось постійно пробує це знецінити.

Якщо ти пофігист - розвивай акуратність, точність та відповідальність.
Якщо ти дуже чутлива людина, то перфекціонізм та жорстка критика - твої вороги, а не союзники. Розвивай впевненість та самоповагу. Кажи своєму внутрішньому критику: “ - Стоп! Я зробив все достатньо добре, тож, будь ласка, заткнися. “

Дуже корисно мати принципи. Не братися за будь-який проєкт ради грошей. Іноді треба свідомо відмовляти всяким типам, які хочуть від тебе анімацію для онлайн-казино чи ще якоїсь подібної дичини.

Не здавайся коли щось йде не так. Навіть коли це затягується на місяці, чи навіть роки. Не застрягай у відчаю. Рухайся, адаптуйся, та шукай можливості.  Успіх часто приходить саме коли не здався. Причому, не здавайся, не тупо, як упертий баран, що б'ється головую о стіну.  Не здавайся, як гнучкий та адаптивний тактик. Формула "don't give up"  працює, навіть тоді, коли вже хочеться вийти у вікно.

Підвищуй свої софт-скіли. Особливо на фоні розвитку ШІ, який вже створює важку конкуренцію на ринку. Прокачуй асертивність, чесність, вміння тверезо та впевнено відстоювати свої границі, з повагою до клієнта. Дуже рекомендую мати власного психолога. Це допомагає чутливим людям (особливо коли їм заважає рухатися перфекціонізм, відчуття сорому або страх припуститися помилки). Також у поміч - книги, подкасти та влоги на теми софт-скілів та власно практика.

Стежити за психічним здоров'ям та здоров’ям тіла. Не дай сидячому способу життя, стресу та дедлайнам тебе загробити. Прогулянки, велосипед, зал, йога, велотренажер, масаж, плавання - що подобається. Регулярно. Періодично відвідуйте хорошого психолога.

Встигніть 🔥

Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності