З питань вступу:

Навчальний відділ:

З питань оплати:

Зимовий міський
табір для дітей

Канікули з користю!

Зимовий комп’ютерний
табір для школярів!

Зимові канікули – святковий та казковий період, коли діти хочуть провести час весело, активно та з незабутніми враженнями. Тому, запрошуємо в Зимовий комп’ютерний табір!

Комп’ютерний Табір в Академії ШАГ – перший в Україні денний комп’ютерний табір.

День в Комп’ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться у світ комп’ютерних технологій, познайомиться з останніми ІТ-новинками, відчує себе в ролі програміста, розробника комп’ютерних ігор, фотографа, адміна.

Дітей чекають спеціально обладнанні аудиторії, фотостудія, новий конференц-зал. Подаруйте дитині казковий світ інформаційних технологій! ЇЇ чекає безліч незабутніх позитивних емоцій та пригод у компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

3D-моделювання й друк

Ваша дитина познайомиться з моделюванням тривимірних об’єктів, зможе створювати свою тривимірну модель і матиме змогу надрукувати власну роботу на справжньому 3D-принтері!

Робототехніка

Казковий світ роботів завжди манить не лише дітей, а й дорослих. А ми можемо допомогти подарувати Вашій дитині прекрасну нагоду поринути в світ робототехніки, навчити конструювати та керувати своїми власними роботами Lego та Arduino!Комп’ютерний геній

Навіть робочий стіл має свої цікаві «секрети»! Під час занять Ваша дитина відкриє для себе тонкощі індивідуального налаштування робочого столу та спробує власноруч розібрати та зібрати комп’ютер. Тепер не потрібно чекати довго на майстра.

Голлівуд

Ваша дитина обожнює знімати все довкола? Весь час мріє про створення свого власного фільму? Ми допоможемо втілити ї мрію в реальність! Упродовж занять діти дізнаються секрети операторського мистецтва, спробують себе в ролі акторів і режисерів. Дізнаються, як з декількох відео можна легко зробити одну короткометражку.

Зимовий табір 2016-2017:

5 днів навчання
26.12-30.12

пн.вт.ср.чт.пт.

9:00 — 13:30

Вартість

2280 грн.

для учнів МКА:

2030 грн.

4 днів навчання
03.01-06.01

вт.ср.чт.пт.

9:00 — 13:30

Вартість

1825 грн.

для учнів МКА:

1625 грн.

Жодних труднощів навчального процесу! Натомість – повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями, розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, аби дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули – це час нових експериментів, пошуку надзвичайних вражень та відкриття в собі унікальних талантів. Всі заняття в Комп’ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять у приміщенні Комп’ютерної академії ШАГ.


Комп’ютерний Табір – це канікули з користю та задоволенням!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков
+
Книгу - "Как построить карьеру в IT"?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні