З питань вступу:

Навчальний відділ:

З питань оплати:

Стань мережевим інженером
у Комп'ютерній Академії ШАГ!

Чому варто стати
мережевим інженером/
системним адміністратором?

Це круто!

Головне завдання системного адміністратора / мережевого інженера – підтримка інфраструктури або сервісу, їхня працездатність, покращення, модернізація, безпека. Залежно від розмірів компанії, хвилина простою сервісів легко може коштувати втрат від декількох тисяч до декількох мільйонів. Чи варто говорити, наскільки важливі та затребувані висококваліфіковані фахівці?..

Постійний розвиток

Адміністратор щоденно працює з безліччю технологій, які весь час змінюються та розвиваються. Це стимулює до постійного вдосконалення.

Висока оплата праці

Системні адміністратори та мережеві інженери – затребувані фахівці, що маюсть одні з найвищих зарплат в Україні. Рівень заробітної плати залежить від кваліфікації, практичного досвіду і, в середньому, становить від 500$ до 3000$ на місяць.

Гарантоване працевлаштування

Інформаційні технології – єдина сфера, де кількість вакансій перевищує кількість фахівців. З кожним роком попит на мережевих інженерів та системних адміністраторів зростає.

Творча робота

На думку самих представників професії, найпривабливіша риса їх спеціальності – можливість працювати з технікою, вирішувати нестандартні завдання. «Або стандартні, але по-своєму».

Улюблена робота

Якщо Вам завжди було цікаво розбиратися в тому, як влаштовані речі, розуміти взаємозв’язки, а ще Ви давно захоплені комп'ютерами – професія системного адміністратора / мережевого інженера буде Вам близька по духу. Прислухайтеся до себе, обираючи спеціальність. Адже найкраща робота – це високооплачуване хобі.

Знання та вміння

Що повинен знати і вміти мережевий інженер:

 • Побудова IPv4 і IPv6 мереж:
  • Технології LAN: Ethernet, L2/L3 Switching, VLAN, STP(RSTP, MSTP)
  • Протоколи маршрутизації: EIGRP, OSPF, BGP
  • Технології обробки multicast: IGMP, CGMP, PIM
  • Побудова опорних мереж: MPLS
 • Реалізація ключових мережевих сервісів
 • Технології забезпечення безпеки мереж
 • Технології моніторингу мереж

Що повинен знати і вміти системний адміністратор:

 • Операційні системи Windows Server і GNU/ Linux
 • Розгортання та підтримка робочих станцій
 • Windows 7 і Windows 8
 • Управління інфраструктурою Active Directory в Windows Server
 • Реалізація сервісів на базі Windows Server і GNU/ Linux
 • Резервне копіювання та відновлення даних
 • Безпека

Цьому і багато чому іншому Вас навчать в Комп'ютерної Академії ШАГ
на спеціальності "Мережеві технології та системне адміністрування"

Програма навчання

Чому студенти обирають
Комп'ютерну Академію ШАГ?

Сучасна та актуальна програма навчання

Програма розроблена відповідно до вимог ринку і регулярно оновлюється. Ніяких зайвих предметів. Тільки те, що потрібно для успішного працевлаштування.

Унікальний навчально-методичний матеріал

Програма навчання унікальна. Авторські методики, електронні уроки, навчальні плани, реальні проекти у навчальному процесі. Все це забезпечує високий рівень знань і навичок наших випускників.

Навчають професіонали

В Академії працюють сертифіковані викладачі-практики, яких ми запрошуємо з індустрії для передачі практичних знань і навичок. Регулярно проводяться семінари, практичні заняття, тренінги для викладачів з метою підтримки високого рівня знань і педагогічних навичок.

Сучасна техніка

У розпорядженні студентів Академії 250 навчальних лабораторій і більше 3000 сучасних комп'ютерів. У кожного студента своє робоче місце. У Комп'ютерної Академії ШАГ створені всі умови для комфортного навчання.

100% практичних занять

Процес навчання побудований на практичних завданнях та спілкуванні із викладачем. У нас відсутні монотонні лекції. А знання відразу закріплюються на практиці.

Диплом міжнародного зразка

Випускники Академії після успішного завершення курсу отримують диплом міжнародного зразка.

Міжнародні сертифікати

ШАГ- авторизований навчальний центр Autodesk, Microsoft, Cisco. Студенти Академії в процесі навчання мають можливість проходити міжнародну сертифікацію безкоштовно.

Зручний графік занять

Ви можете обрати зручний час та дні занять (ранок, день, вечір, будні дні або вихідні). Навчання в Академії можна поєднувати із навчанням в іншому ВНЗ або з роботою.

Відсутність альтернативи

Викладачі-практики, актуальна програма навчання, технічна оснащеність, міжнародна сертифікація, допомога у працевлаштуванні – все це і багато іншого відрізняє Комп'ютерну Академію ШАГ від інших навчальних закладів.

Допомога у працевлаштуванні

Академія співпрацює з роботодавцями з індустрії та підтримує своїх студентів. Партнерські програми і репутація сприяють тому, що близько чверті наших студентів отримують пропозиції від роботодавців вже після першого року навчання.

Невеликі групи

Студенти займаються у малокомплектних групах. Завдяки цьому викладач може приділити увагу кожному студенту, що значною мірою впливає на якість навчального процесу.

100% відсутність корупції

В Академії ШАГ не беруть хабарів. Ви будете отримувати оцінки тільки за свої знання.

Записатись на безкоштовну консультацію

Ім'я та прізвище*:
Телефон*:
E-mail*:

Факти
про Комп'ютерну Академію ШАГ

Найбільший недержавний навчальний заклад (35 філій в 15 країнах світу). Працює з 1999 р.

ШАГ відзначений як кращий навчальний центр Європи із Cisco та найкращий в СНД з Maya 3D.

ШАГ входить в 10-ку кращих технічних ВНЗ України з підготовки IT-спеціалістів (згідно даних сайту www.dou.ua).

Авторські методики, що отримали високу оцінку фахівців з усього світу та актуальні навчальні матеріали.

Понад 600
викладачів-практиків.

Практичні знання,
затребувані IT-індустрією.

Студенти ШАГу займають призові місця у найпрестижніших міжнародних змаганнях.

Авторизований навчальний центр
Autodesk, Microsoft і Cisco.

Більше 18 тисяч студентів і 80000 випускників, які успішно працюють як в українських, такі в зарубіжних IT-компаніях, відомих у всьому світі.

Випускники Академії працюють в 36 країнах світу. Багато хто з них – засновники власних успішних компаній і стартапів.

Варіанти навчання

Стаціонар
 • Для кого
 • Для усіх
  від 15 до 55 років
 • Термін навчання
 • 5 семестрів або
  2,5 року
 • Графік занять
 • 5 разів на тиждень
  (включаючи 1 день
  самостійної роботи)
 • Вартість навчання
 • від 2700 грн./місяць Записатись
Програма
навчання
Напівстаціонар
 • Для кого
 • Для усіх
  від 18 до 55 років
 • Термін навчання
 • 5 семестрів або
  2,5 року
 • Графік занять
 • 1 раз на тиждень(субота або неділя)
 • Вартість навчання
 • від 1783 грн./місяць
  Записатись
Програма
навчання

Навчають
професiонали:

Типові помилки при виборі
навчального закладу:

Гонитва за дешевизною

Прагнення заощадити на ціні неминуче відіб'ється на якості викладання. Низькі ціни означають, що викладач отримує маленьку зарплату, а, отже, недостатньо кваліфікований. Навчання слід довіряти тільки професіоналам-практикам.

Вибір програми навчання, що не відповідає Вашим цілям

Перед початком навчання важливо чітко визначити мету, яку Ви ставите перед своїм навчанням. І отримати професійну консультацію фахівця. Найчастіше, некоректна постановка мети тягне помилковий вибір програми або форми навчання. Ви зрозумієте, що помилилися, але вже втратите час і гроші.

Навчання на короткотермінових курсах

Якщо перед вами стоїть завдання освоїти професію системного адміністратора з нуля - короткострокові курси за кілька місяців не дадуть достатньої бази знань і навичок. Для того, щоб розкрити для себе світ админiстрування, бути в курсi останніх розробок, важливо освоїти різноманітні технології та набути практичні навички. Сумарний досвід викладачів Академії підказує, що оптимальний термін для отримання якісної освіти - від 2,5 років. У такому випадку Ви можете бути впевнені в результаті.

Гонитва за дипломом держзразка

Давно минули ті часи, коли вирішальним фактором при прийомі на роботу був диплом держзразка. Зараз роботодавці оцінюють знання та навички претендентів. Особливо це актуально для сфери IT, де важливі знання нових технологій, навички та портфоліо.

Самостійне навчання

Самоосвіта - відмінна справа, якщо Ви володієте залізною волею і великою кількістю часу на пошук необхідної літератури, відеоуроків і аудіокниг. Але живе спілкування з викладачем-практиком вона не замінить. Набагато зручніше і швидше вчитися, якщо є можливість консультуватися з фахівцем, який підкаже правильний шлях, вкаже на помилки та недоліки.

Навчання з репетитором

Заняття з репетитором - альтернатива самоосвіти. У цьому випадку у Вас є зовнішній контроль в особі викладача й освоєння нової інформації може піти швидше. І все ж, репетиторство програє заняттям у групі з викладачем-практиком за навчальною програмою, адаптованою під вимоги індустрії. Для цього потрібна команда професіоналів. До того ж, після занять з репетитором не видаються сертифікати міжнародного зразка та диплом.
Бажання легких і швидких результатів
Який варіант Ви б не обрали - результат багато в чому залежить від Вас самих. Завдання навчального закладу та викладачів полягає у тому, щоб провести учня до його мети найефективнішим і коротким шляхом, зробивши навчання результативним. Наш 15-річний досвід довів, що освоїти професію системного адміністратора з нуля за 2-3 місяці неможливо. І ті, хто обіцяють це зробити - обманюють своїх клієнтів. Наша програма навчання, що отримала високу оцінку фахівців з усього світу, розрахована на 2,5 роки. Це оптимальний термін, що дозволяє отримати якісну базову освіту та впевнено приступати до роботи вже в процесі навчання.

Записатись на безкоштовну консультацію

Ім'я та прізвище*:
Телефон*:
E-mail*:

Компанії, в яких працюють
випускники ШАГу

Відгуки випускників
та роботодавців

Александр Колганов,
системный администратор в компании ISP Amitnet Telcom

Мне очень импонирует то, что обучение в Академии узконаправленно, без «распыления» на другие предметы, которые могли бы не пригодиться. Это существенно экономит время. За два с половиной года вы получаете образование и специальность, которые позволяют вам найти работу в любой стране.

Наталья Юровская,
администратор систем в ПрАТ «Днепропетровскгаз»

Я не могу сказать, что обучение мне давалось очень легко. Были и сломанные ногти, когда учились обжимать кабеля на курсе СКС, и не всегда удавалось, правильно разделить сети на подстети, я была единственной девушкой не только в группе, а и на потоке, но, тем не менее, у меня все получилось. Получилось, благодаря уникальной системе обучения, и благодаря моему замечательному преподавателю!

Александр Гулеватый,
системный инженер в компании WebDev

Решение стать системным администратором, я принял не сразу. Только отучившись два года на базовом курсе и попробовав свои силы в дизайне, программировании и администрировании понял, что профессия системного инженера — это то, что мне нужно, и именно она даст мне благосостояние и стабильный заработок в будущем.

Константин Мальованый,
системным администратором серверных систем в крупном международном холдинге

Учиться в ШАГе было очень интересно. Огромное количество практических занятий, чего нет в обычных государственных институтах. Читают только актуальные курсы, с которыми вы, как специалисты, будете иметь дело на своей работе. Особенно нравились лекции, посвященные IP маршрутизации и прикладных протоколов, т. к. именно эти знания требуются на современном IT рынке больше всего.

Більше відгуків

Як ми
працюємо

Ви залишаєте заявку на сайті або приходите в офіс Академії

Враховуючи Ваші цілі, ми підбираємо програму та форму навчання

Після укладення договору та оплати Ви приступаєте до занять

По закінченню навчання ми видаємо Вам диплом Комп'ютерної Академії ШАГ та міжнародні сертифікати, що підтверджують Ваш рівень знань

HR-служба Академії надає Вам допомогу в працевлаштуванні за фахом

Ми робимо все, щоб навчатися у нас було цікаво і ефективно. У нас немає нічого зайвого - тільки те, що потрібно для успішного працевлаштування.

Залишились питання?

задайте їх менеджеру

Даруємо курс англійської - кожному студенту!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков
+
Книгу - "Как построить карьеру в IT"?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні