Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Наталія Харитонова

Київ

Випускник напрямку:

МКА

Якщо ваша дитина зацікавилася питаннями в IT-сфері - ведіть його в Комп'ютерну Академію «STEP» - не пошкодуєте НІ СЕКУНДИ !! З особистого досвіду: діти надихаються атмосферою Академії з першого відвідування!

Їм подобається, що для навчання використовується сучасна техніка, що викладачі ставляться до них на рівних - як підсумок, діти стають більш відповідальним, більше переживають за результати своєї роботи і, як не дивно, починають встигати робити більше не тільки в Академії, а й в школі/гімназії! Дуже зручні створені особисті сторінки студентів Академії з доступом для батьків з вичерпною інформацією!

 

Зв'язок Академії з батьками не нав'язлива і при цьому я завжди в курсі всіх подій і досягнень сина !!!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація