Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Ирена Помірко

Київ

Випускник напрямку:

МКА

Мій син, Маркіян Помірко, навчається в Академії вже пів року. Дитина змінилась. Він став зацікавленим, уважнішим, допитливішим. Підтягнувся по навчанню у школі, відповідальним став...

Навчання в Академії йому дуже подобається, він не може дочекатися наступного уроку! Я, як мати, дуже тішуся з того. Це те, що потрібно кожній дитині, це актуально на сьогоднішній час і на майбутнє.

Рекомендую всім!!! Хто вагається - віддавайте на навчання однозначно! Величезне спасибі викладачам Академії та закладу вцілому.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація