Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Данило Борщанський

Lead Automation Engineer в Intellias

Випускник напрямку:

Программирование

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

Коли я прийшов в Академію, я не мав ні найменшого поняття про те, хто такий програміст, просто було бажання працювати з комп'ютерами, було прагнення. Мій перший ПК з'явився у мене в 2000-му році, з тих пір я почав цікавитися комп'ютерами.

Я деякий час попрацював столяром, і, дивлячись на мого бригадира, якому на той час було десь близько 50-ти років, а заробляв він не дуже багато, я почав замислюватися. Я за фахом був столяром-шпонувальник, що було хоч і не дуже поширеною, але малообіцяючою спеціальністю. Оцінивши свої перспективи, я зрозумів, що треба в корені щось міняти. А так як я жив поблизу від Академії і, в той період часу був набір, я поступив. Це був 2007 рік.

Навчання в Академії перевершило всі мої очікування в подачі матеріалів, в підході до навчання і постановці завдань.

 

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

 

Викладачі абсолютно всіх в групі підтягували до однаково високого рівня, щоб ніхто зі студентів не відставав. Нам викладали, перш за все, основи, ставили завдання, завдяки яким ми самостійно розбиралися з якимись темами, і якщо були помилки, нам на них не тільки вказували, але і роз'яснювали, чому помилка допущена.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація