З питань вступу:

Навчальний відділ:

З питань оплати:

Стань дизайнером
у Комп’ютерній Академії ШАГ!

Чому варто стати
Дизайнером?

Дизайнери потрібні скрізь

Без дизайну в наші дні не обходиться жодна сфера діяльності. Промисловий дизайн, графічний дизайн, дизайн інтер’єрів, web-дизайн, game-дизайн, рекламний дизайн – варіантів безліч. Який напрям Ви б не обрали – у Вас завжди буде робота.

Творча професія

Професія дизайнера одна із тих, де Ви можете проявити свою креативність, кожного дня використовувати свій досвід та синтезувати щось нове, втілювати в життя свої задуми, ідеї, розвивати навички дизайну, вдосконалюватись в цілому.

Можливість роботи поза офісом

Обравши професію дизайнера, Ви зможете працювати в будь-якій точці світу за особистим графіком.

Постійний розвиток

Професія дизайнера – це постійний саморозвиток. А ще - спілкування з творчими людьми із різних країн, обмін ідеями та багато іншого. Обравши дизайн, нудьгувати Вам буде ніколи.

Гідна оплата праці

Дизайнери - затребувані спеціалісти, що мають одні із найвищих зарплат в Україні. Рівень заробітної плати залежить від кваліфікації, практичного досвіду та, в середньому, складає від 500 до 4000 $/місяць.

Реальна можливість змінити світ

Неважливо, чого Ви хочете від своєї професії – заробляти багато грошей чи змінити світ. В дизайні у Вас є обидві можливості. Хто знає, можливо, саме Ви створите дизайн-проект, що змінить наші уявлення про звичні речі.

Що повинен знати і вміти Дизайнер?

Цьому і багато чому іншому Вас навчать в Комп'ютерній Академії ШАГ
на спеціальності "Комп'ютерна графіка та дизайн"

Програма навчання

Чому студенти обирають
Комп'ютерну Академію ШАГ?

Cучасна та актуальна програма навчання

Програма розроблена відповідно до вимог ІТ-ринку і регулярно оновлюється. Жодних зайвих предметів. Тільки те, що необхідно для успішного працевлаштування.

Унікальний навчально-методичний матеріал

Програма навчання не має аналогів. Авторські методики, електронні уроки, навчальні плани, реальні проекти в навчальному процесі. Все це забезпечує високий рівень знань наших випускників.

Навчають професіонали

В Академії працюють сертифіковані викладачі-практики, яких ми запрошуємо з ІТ-індустрії для передачі практичних знань та навичок. У нас регулярно проводяться семінари, практичні заняття, тренінги для викладачів з метою підтримки високого рівня знань та педагогічних навичок.

Сучасна техніка

В розпорядженні студентів Академії 250 навчальних лабораторій і понад 3000 сучасних комп’ютерів. У кожного студента своє робоче місце. В Комп’ютерній Академії ШАГ створені усі умови для комфортного навчання.

100% практичних занять

Процес навчання будується на практичних завданнях та спілкуванні з викладачем. У нас відсутні нудні, монотонні лекції. А знання відразу закріплюються на практиці.

Диплом міжнародного зразка

Після успішного завершення навчання випускники Академії отримують диплом міжнародного зразка.

Міжнародні сертифікати

ШАГ – авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk. У студентів Академії в процесі навчання є можливість пройти міжнародну сертифікацію безкоштовно.

Зручний графік навчання

Ви можете обрати зручний для вас графік навчання (ранок, день чи вечір, будні чи вихідні). Навчання в Академії можна поєднувати з навчанням в іншому ВНЗ чи з роботою.

Відсутність альтернативи

Викладачі-практики, актуальна програма навчання, технічне забезпечення, міжнародна сертифікація, допомога в працевлаштуванні – саме цим Комп’ютерна Академія ШАГ відрізняється від інших навчальних закладів.

Допомога в працевлаштуванні

Академія співпрацює з роботодавцями з ІТ-індустрії та підтримує своїх студентів. Партнерські програми і репутація сприяють тому, що близько чверті наших студентів отримують пропозиції від роботодавців вже після першого року навчання.

Невеликі групи

Студенти навчаються в малокомплектних групах. Завдяки цьому викладач має можливість приділити увагу кожному студенту, що значною мірою впливає на якість навчального процесу.

100% відсутність корупції

В Академії ШАГ не беруть хабарів. Ви отримуватимете оцінки лише за свої знання.

Записатись на безкоштовну консультацію

Прізвище та Ім'я*:
Телефон*:
E-mail*:

Факти
про комп'ютерну академію ШАГ

Найбільший в Україні недержавний навчальний заклад (35 філій у 15 країнах світу). Працює з 1999 р.

ШАГ відзначений як кращий навчальний центр Європи по Cisco та кращий в СНГ по Autodesk Maya 3D.

ШАГ входить в 10-ку кращих технічних ВНЗ України з підготовки IT-спеціалістів (згідно даних сайту www.dou.ua)

Авторські методики, які отримали високу оцінку спеціалістів з усього світу і актуальні навчальні матеріали.

Понад 600
викладачів-практиків.

Практичні знання,
затребувані ІТ-індустрією.

Студенти ШАГу виборюють призові місця на найпрестижніших міжнародних змаганнях.

Авторизований навчальний центр
Microsoft, Cisco, Autodesk.

Понад 15 тисяч студентів та 70 тисяч випускників, які успішно працюють в українських і зарубіжних ІТ-компаніях, відомих у всьому світі.

Випускники Академії працюють в 36 країнах світу. Багато з них – створили власні успішні компанії та стартапи.

Варіанти навчання

Стаціонар
 • Для кого
 • Для усіх
  від 15 до 55 років
 • Термін навчання
 • 5 семестрів або
  2,5 роки
 • Графік занять
 • 5 разів на тиждень
  (включаючи 1 день
  самостійної роботи)
 • Вартість навчання
 • від 2250 грн./місяцьЗаписатись
Програма
навчання
Напівстаціонар
 • Для кого
 • Для усіх
  від 18 до 55 років
 • Термін навчання
 • 5 семестрів або
  2,5 роки
 • Графік занять
 • 1 раз на тиждень
 • Вартість навчання
 • від 1600 грн./місяць
  Записатись
Програма
навчання

Навчають
професіонали:

Типові помилки при виборі
навчального закладу:

Гонитва за дешевизною

Прагнення заощадити на ціні неминуче відіб'ється на якості викладання. Низькі ціни означають, що викладач отримує маленьку зарплату. Отже, недостатньо кваліфікований. Навчання слід довіряти тільки професіоналам-практикам.

Вибір програми навчання, що не відповідає Вашим цілям

Перед початком навчання важливо чітко визначити мету, яку Ви ставите перед своїм навчанням. І отримати професійну консультацію фахівця. Найчастіше, некоректна постановка мети тягне помилковий вибір програми або форми навчання. Ви зрозумієте, що помилилися, але вже втратите час і гроші.

Навчання на короткострокових курсах

Якщо перед вами стоїть завдання освоїти професію дизайнера з нуля - короткострокові курси за кілька місяців не дадуть достатньої бази знань і навичок. Для того, щоб розкрити для себе світ дизайнерських рішень, розбиратися в трендах і розробляти комплексні проекти, важливо освоїти різноманітні технології та набути практичні навички. Сумарний досвід викладачів Академії підказує, що оптимальний термін для отримання якісної освіти — від 2,5 років. У такому випадку Ви можете бути впевнені в результаті.

Гонитва за дипломом держзразка

Давно минули ті часи, коли вирішальним фактором при влаштуванні на роботу був диплом держзразка. Зараз роботодавці оцінюють знання та навички претендентів. Особливо це актуально для сфери IT, де важливі знання нових технологій, практичні вміння та портфоліо.

Самостійне навчання

Самоосвіта — чудова справа, якщо у Вас — залізна воля і велика кількість часу на пошук необхідної літератури, відеоуроків і аудіокниг. Але живе спілкування з викладачем-практиком вона не замінить. Набагато зручніше і швидше вчитися, якщо є можливість консультуватися з фахівцем, який підкаже правильний шлях, вкаже на помилки та недоліки.

Навчання з репетитором

Заняття з репетитором — альтернатива самоосвіті. В цьому випадку у Вас є зовнішній контроль в особі викладача й освоєння нової інформації буде швидшим. І все ж, репетиторство програє заняттям у групі з викладачем-практиком за навчальною програмою, адаптованою під вимоги індустрії. Для цього потрібна команда професіоналів. До того ж, після занять з репетитором не видаються сертифікати міжнародного зразка та диплом.
Бажання легких і швидких результатів
Який варіант Ви б не обрали — результат багато в чому залежить від Вас самих. Завдання навчального закладу та викладачів полягає у тому, щоб провести учня до його мети найефективнішим і коротким шляхом, зробивши навчання результативним. Наш 15-річний досвід довів, що освоїти професію дизайнера з нуля за 2-3 місяці неможливо. І ті, хто обіцяють це зробити — обманюють своїх клієнтів. Наша програма навчання, що отримала високу оцінку фахівців з усього світу, розрахована на 2,5 роки. Це оптимальний термін, що дозволяє отримати якісну базову освіту та впевнено приступати до роботи вже в процесі навчання.

Записатись на безкоштовну консультацію

Прізвище та Ім'я*:
Телефон*:
E-mail*:

Компанії, в яких працюють
випускники ШАГу

Відгуки випускників
та роботодавців

Лазаренко Инна,
разработчик сайтов, интернет-магазинов, мобильных версий сайтов и виджетов для соц сетей в Noosphere

Обучаясь в Шаге на полустационаре, получилось совместить еще дополнительную учебу в вузе и работу). За это время получила большой опыт и знания в области дизайна и компьютерной графики. Спасибо отдельное Диме Сизоненко. Имея желание — можно достигнуть многого. А Шаг вполне может прискорить обучение в определенных компьютерных областях. Но очень важно не останавливаться и двигаться постоянно вперед!

Алексей Лесниченко,
основатель компании DigitalFlow

После окончания обучения в ШАГе на полустационарной форме, получив необходимый импульс и знания, я начал зарабатывать деньги занимаясь архитектурной визуализацией. Спустя год я решил создать свое производство и назвал компанию DigitalFlow. Приобрел богатый опыт в создании и управлении сложных проектов. Список выполняемых работ расширился и стал включать в себя анимацию и композитинг. На сегодняшний день я специалист в области компьютерной графики и анимации, супервайзер по визуальным эффектам.

Виктория Шаховая,
дизайнер в студии Shift Reset

Мне нравилось учиться в Компьютерной Академии ШАГ, потому что здесь очень комфортная, абсолютно не напрягающая обстановка. Все сделано для того, чтоб студентам было максимально удобно получать знания. Удобное время, небольшие группы, интересная подача информации, никаких лишних общеобразовательных предметов, наоборот плюс развивающие тренинги, во время которых мы учимся понимать друг друга и своих будущих клиентов, учимся презентации себя и своих работы. Мне нравиться, что здесь молодые учителя, нам легко их понимать, и они нас понимают.

Марина Корж,
дизайнер в компании DigitalFlow

Компьютерная графика — это же океан возможностей, постоянное совершенствование навыков, нет предела, к которому можно было бы дойти и быть удовлетворенным, всегда хочется двигаться вперед, делать лучше, быстрее. Мало того, в этой области ещё можно найти признание — создать нечто новое, вечное, полезное.

Більше відгуків

Як ми
працюємо

Ви залишаєте заявку на сайті або приходите в офіс Академії

Враховуючи Ваші цілі, ми підбираємо програму та форму навчання

Після укладення договору та оплати Ви приступаєте до занять

По закінченню навчання ми видаємо Вам диплом Комп'ютерної Академії ШАГ та міжнародні сертифікати, що підтверджують Ваш рівень знань

HR-служба Академії надає Вам допомогу в працевлаштуванні за фахом

Ми робимо все, щоб навчатися у нас було цікаво і ефективно.
У нас немає нічого зайвого - тільки те, що потрібно для успішного працевлаштування.

Залишились запитання?

задайте їх менеджеру

Даруємо курс англійської - кожному студенту!

А хотите мы Вам вышлем набор демонстрационных электронных уроков
+
Книгу - "Как построить карьеру в IT"?


Да
Нет

Заполните пожалуйста форму


Введите sms-код для подтверждения


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні