Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Iana Kushchenko

Cartoon Network

Випускник напрямку:

Разработка

Я вважаю, що серед усіх університетів країни, Комп'ютерна Академія ШАГ-  це єдиний навчальний заклад в Україні, який дає повне уявлення про те, що затребуване на ринку і дає не тільки теоретичні знання, а й навчає практичному застосуванню цих знань.

Мені допомогло моє портфоліо, яке я створила ще в процесі навчання в Комп'ютерній Академії.

Я вважаю, що серед усіх університетів країни, Комп'ютерна Академія ШАГ-  це єдиний навчальний заклад, який дає повне уявлення про те, що затребуване на ринку, і дає не тільки теоретичні знання, а й навчає практичному застосуванню цих знань.

Після випуску з Академії ШАГ я вирішила вступити до Каліфорнійського університету. При вступі в цей навчальний заклад, де більшістю моїх професорів були професіонали в індустрії (Pixar, Tippet Studio), велика кількість предметів з Академії ШАГ були зараховані, що заощадило мені, тільки вдумайтеся, півтора року навчання.

Я вважаю це величезним плюсом і показником того, що Комп'ютерна Академія ШАГ дає освіту високого рівня, яка цінуєтесь не тільки в Україні, а й по всьому світу!

Замовити зворотній дзвінок
Набір триває
Осінній набір на Професійну Комп'ютерну Освіту триває. Встигніть зайняти місце вгрупі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація