Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Данило Борщанський

Lead Automation Engineer в Intellias

Випускник напрямку:

Разработка

Коли я прийшов в Академію, я не мав ані найменшого уявлення про те, хто такий програміст. Просто було бажання і прагнення працювати з комп'ютерами. Мій перший ПК з'явився у мене в 2000-му році, з тих пір я почав цікавитися комп'ютерами.

Я деякий час попрацював столяром, і, дивлячись на мого бригадира, якому на той час було десь близько 50-ти років, а заробляв він не дуже багато, я почав замислюватися. Я за фахом був столяром-шпонувальник, що було хоч і не дуже поширеною, але малообіцяючою спеціальністю. Оцінивши свої перспективи, я зрозумів, що треба в корені щось міняти. А так як я жив поблизу від Академії і в той період часу був набір, я поступив на навчання. Це був 2007 рік.

Навчання в Академії перевершило всі мої очікування в подачі матеріалів, в підході до навчання і в постановці завдань.

 

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

 

Викладачі підтягували абсолютно всіх в групі до однаково високого рівня, щоб ніхто зі студентів не відставав. Нам викладали, перш за все, основи, і ставили завдання, завдяки яким ми самостійно розбиралися з різними темами. Якщо були помилки, нам на них не тільки вказували, але і роз'яснювали, в чому вона полягала і як її виправити.

Я дуже вдячний Академії ШАГ за те, що вона допомогла мені змінити моє життя в кращу сторону!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація