Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

УВАГА! З 12 березня 2020 р. в Комп'ютерній Академії ШАГ встановлюється карантин

Шановні абітурієнти, студенти, слухачі Комп’ютерної Академії ШАГ!

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» доводимо до Вашого відома про встановлення карантинних заходів в Комп’ютерній Академії «ШАГ».

З 12 березня 2020 року у Комп’ютерній Академії «ШАГ» встановлюється карантин.

За рекомендацією Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України, у всіх закладах Комп’ютерної Академії «ШАГ» запроваджується дистанційний онлайн вiдеорежим навчання за кожною з форм навчального процесу.

 

В період з 12 березня 2020 року у всіх закладах Комп’ютерної Академії «ШАГ» спеціалістами та викладачами проводяться постійні консультації абітурієнтів, студентів, слухачів з приводу переведення на дистанційний онлайн вiдеорежим навчання.

 

 

Також доводимо до Вашого відома, що у Комп’ютерній Академії «ШАГ» застосовуються всі необхідні протиепідемічні заходи.

Просимо із розумінням віднестись до даної ситуації, адже зазначені заходи направлені виключно на запобігання поширенню серед наших абітурієнтів, студентів та слухачів будь-яких епідемічних хвороб.

 

Із матеріалами щодо запроваджених протиепідемічних заходів Ви можете ознайомитись за цими посиланнями:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19

Матеріали з профілактичних заходів - https://bit.ly/2wP103Y

Відповіді на основні запитання про COVID-19 - http://covid19.com.ua

Замовити зворотній дзвінок
Встигніть 🔥
Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності