Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Зустріч учнів IT STEP SCHOOL DNIPRO з засновником Федерації кіберспорту України - Артуром Вадимовичем Ермолаєвим

Продовжуємо запрошувати крутих спікерів в рамках регулярного івенту "Зустріч з успішною людиною"!

Цього разу до нас завітав сам Артур Вадимович Ермолаєв - засновник Федерації кіберспорту України, а також власник та інвестор найбільших та найсучасніших кіберспортивних арен країни - "Windigo Arena"(м. Дніпро) та "Z Arena"(м. Харків)!

Він розповів учням IT STEP SCHOOL Dnipro про те, як розвивається кіберспорт в Україні, чим він відрізняється від звичайного геймінгу, як стати професійним гравцем, а також скільки заробляють кіберспортсмени в Україні та світі!

Але головною темою зустрічі стала історія виникнення UESF (Федерації кіберспорту України), як їй вдалося домогтися визнання кіберспорту офіційним видом спорту та провести змагання з призовим фондом в 1 000 000 гривень по всій Україні!

Замовити зворотній дзвінок
Встигніть 🔥
Забронювати місце в Малій Комп'ютерній Академії для дітей 7-14 років!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності