Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Вебінар: «Які скіли будуть популярні у 2023 році»

Запрошуємо тебе 30 березня о 16:00 на вебінар: «Які скіли будуть популярні у 2023 році».

 

У сучасному світі невизначеності все більше уваги приділяють м’яким навичкам або Soft Skills. І недарма, адже всі розуміють, як важливо бути суперкласним спеціалістом і мати такий тайм-менеджмент, ніби в тебе 36 годин у добі.

 

Безперечно, м’які навички потрібні, як в особистому житті та буденних справах, так і в кар’єрі. Саме Soft Skills допомагають адаптуватися до змін у цьому мінливому світі і зробити так, щоб професіонал із прокачаними Hard Skills раптом не опинився без роботи просто тому, що не встиг вчасно переорієнтуватися.

 

На вебінарі ми:

  • Розглянемо, навіщо розвивати м’які навички і яка їхня цінність.
  • Дізнаємось, які Soft Skills користуються актуальністю з огляду трендів і тенденцій, які навички складатимуть топ до 2025 року.
  • Поговоримо про те, як опанувати нові Soft Skills, що допомагають розвивати навички та вчитися новому.

 

Експерт: Марія Іщенко.

  • Марія близько 3-х років присвятила себе роботі з людьми і бізнесом як HR. Починала свій шлях на позиції рекрутера та HR одночасно у команді виробничого норвежсько-польського підприємства.
  • На даний час співпрацює з ЕПАМ Україна у ролі People Advisory Specialist в рамках навчальних програм EPAM University.
  • Переконана, що м’які навички допомагають швидше та успішніше досягати своїх особистих і кар’єрних цілей.

 

Організатор: Комп‘ютерна Академія IT Step

  • Участь безкоштовна. 

 

Діє обов'язкова попередня реєстрація за посиланням нижче