Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Запрошуємо на каву з ректором ДТУ ШАГ учнів 9-11 класів та їхніх батьків.

Безкоштовно

пр. Дм. Яворницького, 101, конференц-зала

15-55

Запрошуємо на каву з ректором Університету ШАГ.

Дніпровський технологічний університет ШАГ – це не тільки новий формат освіти, а й відкрите спілкування з адміністрацією навчального закладу.

 

Для того, щоб побудувати довірливі стосунки з майбутніми студентами та їхніми батьками, ректор університету Максим Валентинович Шаптала запрошує на зустріч за кавою.

 

Спілкування в неформальній атмосфері, де кожен може особисто поставити питання ректору та отримати вичерпні відповіді відбудеться у суботу 29 травня об 13:00 за адресою пр. Дм.Яворницького, 101, конференц-зала.

Зустріч корисна для учнів 9-11 класів та їхніх батьків.

 
На зустрічі ви дізнаєтеся про:
  • впровадження сучасної ІТ-освіти в ДТУ ШАГ;
  • можливості та переваги, що отримують студенти вже на першому курсі навчання;
  • особливості програм навчання бакалаврату;
  • як стати учасником програми Доуніверситетської підготовки;
  • умови вступу та іншу корисну інформацію для абітурієнтів.
 

Реєструйтеся на зустріч та дізнайтеся більше про переваги навчання та можливості, що відкриває Університет ШАГ для своїх студентів!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація