Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Запрошуємо на День відкритих дверей Дніпровського технологічного університету ШАГ онлайн!

11 Квітня

14:30

Безкоштовно

Онлайн-презентація

Запрошуємо випускників 9-10 класів, учнів 11 класів та їх батьків на День відкритих дверей Дніпровського технологічного університету ШАГ онлайн!

Хочете дізнатися більше про вищу IT-освіту і сучасному університеті, який втілює новий формат навчання? Викладачі-практики, проектний підхід, робота в команді, співпраця з IT-компаніями, HR-ментори - ці та інші особливості відрізняють Дніпровський технологічний університет ШАГ від інших вищих навчальних закладів, а його студенти стають новаторами власного розвитку.

 

Для кого це буде цікаво?

- для учнів 11-х класів, які вже шукають майбутній університет для вступу і хочуть дізнатися переваги навчання в Дніпровському технологічному університеті ШАГ;

- для випускників 9-10-х класів, які хотіли б почати свій шлях до вищої IT-освіти - ви дізнаєтеся про програму довузівської підготовки, яка допомагає визначитися з майбутньою професією і розвиває практичні навички в IT.

 

На Дні відкритих дверей онлайн ви дізнаєтеся:

- про реалізацію сучасної IT-освіти в Дніпровському технологічному університеті ШАГ

- можливості і переваги, які отримують студенти вже на першому курсі навчання

- презентація програм навчання за напрямками

- презентація доуніверситетської підготовки для випускників 9-10 класів

- переваги навчання на програмі довузівської підготовки

 

А також вас чекає спілкування з ректором Університету ШАГ, кандидатом технічних наук Шапталою Максимом Валентиновичем!

 

Детальна інформація про Дніпровський технологічний університет ШАГ - https://dtu.edu.ua/ або за телефоном (098) 909 88 08

 

Попередня реєстрація обов'язкова! 

Посилання буде відправлено Вам на електронну адресу за 1 годину до початку заходу. Тому обов'язково вкажіть коректну е-мейл адресу при реєстрації!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація