Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Зустріч з експертом IT галузі.

Що робити, щоб досягти великих Успіхів у світі ІТ?

Щоб досягти великих Успіхів треба братися за Великі задачі.

Інноваційний Центр при Дніпровському технологічному університеті ШАГ запрошує на зустріч з IT експертом, випускником Стенфорда і Лондонської школи економіки і політичних наук.

  

    Експерт: Сергій Шельпук.

   Тема лекції: "ПРОБЛЕМИ, ЯКІ ЩЕ НЕ ВИРІШЕНІ".

  

   Контакти: (098) 909-88-08

   Реєстрація: https://forms.gle/i4UD6Ah9f58S2t9eA

 

Лекція буде корисна для студентів IT і технічних спеціальностей, IT фахівців, IT інженерів, розробників стартапів і всіх, хто цікавиться розвитком своєї кар'єри в сфері IT.

Формат заходу:
  • Лекція.
  • Відповіді на питання.
  • Нетворкінг.

 

В ході лекції учасники зустрічі, готові шукати по справжньому ВЕЛИКІ ЗАВДАННЯ для розвитку ВЕЛИКОГО УСПІХУ в IT сфері, під керівництвом Сергія Шельпука зможуть:

  • Переключити свою увагу на Великі нерозв'язані задачі з фізики, астрономії, біології, історії, других наук, які стоять перед людством.
  • Задати питання по розвитку міжнародного стартапу, дізнатися секрети побудови кар'єри в IT.
  • Отримати відповіді на питання, що цікавлять.
  • Після лекції Нетворкінг.

 

    Сергій Шельпук https://www.linkedin.com/in/shelpuk/ - один з найдосвідченіших фахівців в Україні в сфері machine learning і AI. Має великий досвід роботи в українських IT компаніях на керівних позиціях. Один із засновників стартапа Deeptrait.ai.

    Команда DeepTrait.ai - це вчені - генетики з більш ніж 15 досвідом наукової та дослідницької роботи в університетах Німеччини та кращі інженери України в області машинного навчання. Технології, створені в компанії, здатні працювати з повними геномами довжиною в мільярди пар основ, розуміти генетичні патерни і виявляти приховані геномні структури, - що значно скорочує час створення нових геномодифікованих структур.

Участь можуть взяти всі бажаючі, попередньо зареєстрцією: https://forms.gle/i4UD6Ah9f58S2t9eA