Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Зустріч з IT-експертом: "Azure з точки зору DevOps"

Тема заходу "Служба додатків Azure з точки зору DevOps"

Служба додатків Azure є однією з найстаріших і найбільших служб Microsoft Azure. Це дозволяє розміщувати свою програму та турбуватися лише про код, а не про базову інфраструктуру. Серед багатьох функцій Azure App Service є деякі, які пов’язані зі сферою DevOps. 

У цьому занятті Антон Бойко покаже базову архітектуру служби додатків Azure і які можливості існують для обробки автоматичного відновлення після збоїв, синьо-зелених розгортань із майже нульовим простоєм, резервного копіювання та автоматичного масштабування під навантаженням тощо.

Антон Бойко засновник та головний спікер української спільноти Microsoft Azure. 18 років в IT-індустрії. Працював розробником, DevOps та архітектором. Брав участь у глобальних всесвітніх проектах з мільйонним навантаженням користувачів. Має власну практику ІТ-консалтингу, допомагає організаціям різного розміру бути ефективнішими, інвестуючи в модернізацію. Microsoft Azure MVP з 2014. Регіональний директор Microsoft з 2020.

Місце проведення ONLINE(Конференція в Zoom)
Дата та час 25 жовтня, 15:00

Діє обов'язкова попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/f3ptysy3BDiuVsb4