Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

Запрошуємо на майстер-клас з розвитку підприємницьких навичок для підлітків 11-16 років в рамках проекту Junior Business Academy

Безкоштовно

пр-т Дмитра Яворницького, 101 або онлайн

11-16

У сучасному світі все частіше можна зустріти людей, які створюють свій власний бізнес, запускають стартапи або працюють на фрілансі. Тому навички підприємництва, планування, самодисципліни і мотивації не менш важливі, ніж сучасні комп'ютерні скіли.

Комп'ютерна Академія ШАГ запрошує підлітків 11 до 16 років і їх батьків на безкоштовний майстер-клас з розвитку підприємницьких навичок для підлітків в рамках проекту Junior Business Academy

В програмі:
✅ розвиток бізнес-мислення;
✅ як знайти бізнес ідею;
✅ де знайти гроші;
✅ лайф-хаки успішних компаній;
✅ дізнаєтеся все про навчання у Junior Business Academy.

Спікер заходу: Артем Рудой - Співзасновник і керівник Digital Marketing агентства "Cool Heads Agency".

 

Переконайтеся, що світ підприємництва - це покликання Вашої дитини. У цю стихію не складно потрапити, потрібно лише знайти правильний підхід, в чому ми вам і допоможемо.
Підготуйте дитину до дорослих викликів!

УВАГА!

Ми турбуємось про безпеку вашого здоров'я, тому ви можете самостійно обрати, в якому форматі відвідати захід - офлайн чи онлайн!

Для перегляду майстер-класу в онлайн-режимі вам буде надіслане посилання на трансляцію за 1 годину до початку заходу на вказану при реєстрації електронну пошту.

 

Реєструйтесь на презентацію, обов'язково перевіривши правильність вказаних номеру телефону та електронної пошти, адже саме туди ви отримаєте посилання на трансляцію та нагадування.

Замовити зворотній дзвінок
Набір у розпалі
Програмування, Дизайн або Кібербезпека! Встигніть зайняти місце в групі!
Увага!
Запрошуємо на День відкритих дверей до Дніпровського Технологічного Університету ШАГ!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація