Комп'ютерна Академія ШАГ - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Підтвердіть свою згоду на обробку персональних даних. Ми зобов'язуємося використовувати отриману інформацію тільки всередині нашої компанії, і не передавати третім особам.

Детальніше

З нами Ваша дитина опиниться в світі технологій майбутнього, проведе час на канікулах з користю і задоволенням

Для кого

Наші програми розроблені
для дітей, які:

знають всіх провідних блогерів і хочуть стати знаменитими

мріють зібрати і навчити свого бойового робота

не випускають з рук смартфони

хочуть створювати віртуальні світи

Переваги

Переваги
комп'ютерного табору Академії ШАГ:

  1. Знання і навички
    для майбутнього
  2. Індивідуальний підхід до навчання
  3. Технології та гаджети
  4. Екскурсії в світові IT-компанії
  5. Заняття на свіжому повітрі
  6. Досвідчені педагоги і вожаті
  7. Безпека і комфорт
  8. Спілкування і нові друзі

Партнери

Партнери Академії

IT Dnipro Community

 

 

IT Dnipro Communityвідкрита спільнота, яка об’єднує ІТ-компанії Дніпра з метою трансформації регіону в сильну IT-локацію. 

 

ІТ Dnipro Community створює середовище для запуску, розвитку, захисту бізнесу з суттєвою ІТ-складовою у Дніпрі. Спільно з освітянами ком'юніті втілює сучасні програми та формує запити на ІТ-фахівців для управлінців ІТ-компаній.

 

Крім того, ком'юніті активно підтримує проведення шкільних і студентських олімпіад та організовує онлайн-тури до ІТ-компаній Дніпра в межах проєкту Learn IT.

EDUCATIONAL GRANT

 

EDUCATIONAL GRANT - це новий проект "Освіта для життя".

 

EDUCATIONAL GRANT - це грант на навчання і унікальна можливість для представників єврейського народу і осіб, що мають єврейське коріння здобути освіту і професійний розвиток, реалізувати себе в житті, знайти високооплачувану роботу, побудувати кар'єру і не тільки!

Європейська Бізнес Асоціація

 

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні і з того часу виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні.

 

Європейська Бізнес Асоціація працює для того, аби дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Sitecore

 

Sitecore - міжнародна компанія, яка розробляє власну платформу управління клієнтським досвідом - Sitecore Experience Cloud.

 

Український офіс Sitecore (м. Дніпро) - найбільший технічний офіс компанії, де відбувається повний цикл розробки власного продукту: задум, створення і допомога у впровадженні. Тим самим, Sitecore надає реальну можливість розвитку і новачкам в сфері, і досвідченим фахівцям.

Асоціація Ноосфера

 

"Асоціація Ноосфера" – це некомерційна громадська організація, створена задля науково-дослідних та освітніх цілей.

 

Місія "Ноосфери" – стимулювати відкриття, використання та поширення наукових знань, а також пожвавити інтерес громади та бізнесу до науки. "Ноосфера" об’єднує науковців, дослідників, підприємців та волонтерів для того, щоб впроваджувати науку та технології у глобальне бізнес середовище.

Chatbots.Studio

 

Chatbots.Studio — найкраща компанія по розробці ботів за версією Clutch та партнерів Visa. Компанія, яка перевтілює ботів у друзів людини.

 

Chatbots.Studio розробляє високоякісні діалогові платформи для автоматизації спілкування і створення персоналізованої взаємодії з клієнтами у будь-яких масштабах у месенджерах та на вашому сайті.

Daxx

 

Daxx — це голландська IT-компанія, яка створює віддалені команди програмістів в Україні (Київ, Харків, Дніпро, Львів). Компанію було засновано у 1999 році, і сьогодні вона налічує понад 450 експертів і є лідером своєї галузі у Нідерландах. Клієнтами Daxx є компанії і стартапи зі США та Європи, що працюють у таких сферах, як fin-tech, кібербезпека, електронна комерція, електронне навчання і т.д.

 

Кожен програміст — це співробітник ІТ відділу компанії-клієнта Daxx. Таким чином, працюючи в Україні, програмісти стають частиною інтернаціональних команд і будують міжнародну кар’єру без необхідності переїзду до іншої країни. 

 

 

Luxoft

 

Luxoft – глобальна технологічна компанія, одна із лідерів на ринку послуг цифрової трансформації та створення програмних продуктів. Luxoft пропонує індивідуальні ІТ-рішення, які заохочують до змін у бізнесах клієнтів в усьому світі.

 

Luxoft об’єднує понад 13 000 спеціалістів із 22 країн світу зі штаб-квартирою у м. Цуг, Швейцарія. Україна є однією з найпотужніших локацій в географії Luxoft. Близько 3500 фахівців усіх ключових напрямків зосереджені в офісах Києва, Одеси і Дніпра.

Archer Software

 

Archer Software, яка входить в групу Cprime, — компанія, що займається консалтингом в області інноваційних технологій і розробкою програмного забезпечення, котре допомагає стартапам і підприємствам оцифрувати галузі охорони здоров'я, автомобілебудування і фінансових технологій.

 

Компанія допомогає глобальним клієнтам створювати рішення, що змінюють життя, надаючи технологічний консалтинг, проєктування і розробку цифрових продуктів, а також гнучку трансформацію за допомогою команди Cprime.

 

З 2000 року Archer розробила, побудувала і розвивала понад 650 продуктів B2B, B2C і B2G для більш ніж 300 клієнтів.

Apriorit

 

Apriorit – Міжнародна IT-компанія, яка з 2002 року займається розробкою та дослідженнями в сфері програмних рішень для кібербезпеки та управління системами. Зараз Apriorit – це понад 350 фахівців, та 7 офісів, що розташовані в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Харкові, а також у США та Угорщині. 

 

Місія Apriorit – це забезпечити ІТ компанії всього світу високоефективними низькорівневими рішеннями, дозволяючи підвищити цінність їх продуктів для ринку.

 

Ciklum

 

Ciklum є глобальною компанією з цифрових рішень для Fortune 500 і швидкозростаючих організацій в усьому світі. Серед клієнтів Ciklum такі компанії як Just Eat, Flixbus, EFG International, Zurich Insurance та Lottoland.

 

Понад 3500 експертів у 11 інженерних хабах створюють потужні цифрові платформи для різних галузей: фінансові послуги, роздрібна торгівля та товари для споживачів, подорожі та готельний бізнес, засоби масової інформації та розваги, високотехнологічні та телекомунікаційні послуги, охорона здоров'я та біомедицина.

Custom Solutions

 

Custom Solutions - експерти облікових систем бізнес-процесів для середнього бізнесу на новому етапі розвитку.

 

Компанія Custom Solutions

• надає індивідуальне рішення під завдання проекту / клієнта;

• націлена на довгострокову співпрацю і

• здатна вирішувати найскладніші завдання.

У розробці та управлінні віддає перевагу методології Agile.

VRG Soft

 

VRG Soft - українська компанія з розробки програмного забезпечення. VRG Soft розвиває мобільні додатки світового рівня та інші універсальні програмні інженерні рішення для клієнтів по всьому світу.

 

VRG Soft знає, як об'єднати хмарні технології та Інтернет в одну ідеальну робочу структуру. Цінності VRG Soft - сильна команда, спільна робота, використання новітніх технологій і дотримання найкращих практик Agile для запуску робочого процесу розробки додатків. 

OWOX

 

OWOX - продуктова SaaS-компанія і одна з найсильніших команд в сфері BI рішень і онлайн аналітики Європи.

OWOX розробляє власні онлайн-сервіси OWOX BI, засновані на Google BigQuery і має найбільшу кількість успішних кейсів з використанням Google Cloud і Google Analytics серед всіх партнерів Google в світі.

 

Місія OWOX - допомагати людям керувати даними, автоматизувати рутинні процеси і приймати правильні рішення.

Форми навчання

Форми навчання в місті Дніпро

Літній IT-табір пів дня

4500 грн / для МКА 4000 грн

В програмі табору:

● Тимбілдинг і зйомка відеопривітання
● Принципи оформлення YouTube-каналу
● 2D і 3D-анімація
● Створення спецефектів
● Розбір трендів і зйомка роликів в TikTok
● Основи робототехніки. Принципи програмування LEGO-роботів
● Робота з платами Arduino
● Створення мобільного додатку
● Основи графічного дизайну
● Створення персональної сторінки на WIX

 

Розклад Змін:

 

1. 31.05 - 11.06 - 10 днів
2. 14.06 - 25.06 - (21.06 ПН Трійця) - 9 днів. Вартість зміни 4050 грн / для МКА 3600 грн.
3. 29.06 - 09.07 - (28.06 ПН День Конституції переносимо на СБ 03.07) - 10 днів
4. 12.07 - 23.07 - 10 днів
5. 26.07 - 06.08 - 10 днів
6. 09.08 - 20.08 - 10 днів

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-13:30

Літній IT-табір повного дня

6300 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

В програмі табору:

● Тимбілдинг і зйомка відеопривітання
● Принципи оформлення YouTube-каналу
● 2D і 3D-анімація
● Створення спецефектів
● Розбір трендів і зйомка роликів в TikTok
● Основи робототехніки. Принципи програмування LEGO-роботів
● Робота з платами Arduino
● Створення мобільного додатку
● Основи графічного дизайну
● Створення персональної сторінки на WIX

 

Розклад Змін:

 

1. 31.05 - 11.06 - 10 днів
2. 14.06 - 25.06 - (21.06 ПН Трійця) - 9 днів. Вартість зміни 5670 грн / для МКА 4950 грн
3. 29.06 - 09.07 - (28.06 ПН День Конституції переносимо на СБ 03.07) - 10 днів
4. 12.07 - 23.07 - 10 днів
5. 26.07 - 06.08 - 10 днів
6. 09.08 - 20.08 - 10 днів

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-17:00

Junior Summer Camp - Зміна «Блогінг: YouTube, TikTok, Instagram»

6800 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

У програмі:

● Створення та налагодження YouTube-каналу
● Зйомки роликів для влогу
● Принципи написання сценаріїв до роликів
● Секрети створення контенту в TikTok
● Instagram. Створення сторіс, постів і нескінченних стрічок
● Робота з хромакеєм та спецефектами
● Зйомка оглядів
● Створення відео в стилі ТОП-5
● Інтро для роликів
● Створення тамбнейлів і анімованих перебивок

 

Розклад змін:

1. 07.06 - 18.06 - 10 днів
2. 19.07 - 30.07 - 10 днів
3. 02.08 - 13.08 - 10 днів

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-17:00

Junior Summer Camp - Зміна «Робототехніка»

6800 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

У програмі:

● Введення в робототехніку. Збірка і програмування LEGO-роботів
● LEGO-змагання
● Робота з платами Arduino
● Створення мобільної програми для управління платами Arduino
● Програмування плат Microbit
● Створення і оформлення YouTube-каналу юного робототехніка
● Польоти на Дронах. Зйомка влогу
● Принципи оформлення роликів. Робота зі спецефектами.
● Створення AR-додатку
● Створення VR-проекту в CoSpaces
● 3D-моделювання роботів

 

Розклад Змін:

1. 07.06 - 18.06 - 10 днів
2. 05.07 - 16.07 - 10 днів
3. 16.08 - 28.08 - (День незалежності. 16-20 і 25-28) - 9 днів. Вартість зміни 6120 грн / для МКА 4950 грн

 

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-17:00

Junior Summer Camp - Зміна «Game Development»

6800 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

У програмі:

● Розбір ігрових жанрів і механік
● Створення ігор в різних стилях оформлення
● Робота з різними ігровими движками і додатками для створення ігор
● Створення платформера в стилі Pixel Art
● Створення Shoot Em Up arcade
● Розробка авіасимулятора в Unity
● Анімація ігрових персонажів
● Створення AR-додатку
● Основи роботи з програмами Roblox і Minecraft Education
● Створення прототипу сайту-аналога Steam на Wix

 

Розклад Змін:

1. 22.06 - 03.07 - (Трійця та День Конституції. 22-25.06 і 29.06-3.07) - 9 днів. Вартість зміни 6120 грн / для МКА 4950 грн
2. 19.07 - 30.07 - 10 днів
3. 16.08 - 28.08 - (День незалежності. 16-20 і 25-28) - 9 днів. Вартість зміни 6120 грн / для МКА 4950 грн

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-17:00

Junior Summer Camp - Зміна «Python» (для дорослих дітей від 13 років)

6800 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

У програмі:

● Знайомство з базовим синтаксисом мови
● Робота з рядками
● Онлайн-IDE repl.it
● Черепашача графіка
● Використання корисних бібліотек
● Створення ігор і додатків

 

Розклад змін:

1. 22.06 - 03.07 - (Трійця та День Конституції. 22-25.06 і 29.06-3.07) - 9 днів. Вартість зміни 6120 грн / для МКА 4950 грн

Украинский, русский

2 тижні

13-15 років

9:00-17:00

Junior Summer Camp - Зміна «Анімація і мультиплікація»

6800 грн / для МКА 5500 грн (з харчуванням)

У програмі:

● Розбір основних принципів анімації
● Створення концептів персонажів
● Секрети написання сценаріїв для мультфільмів
● Створення розкадрувань
● Растрова і векторна 2D-анімація
● Анімація емоцій і ліпсінг
● 3D-анімація в Blender
● Stop Motion-анімація
● Озвучка персонажів і підбір музики
● Створення анімації в VR
● Створення YouTube-каналу анімаційної студії

 

Розклад Змін:

1. 05.07 - 16.07 - 10 днів

Украинский, русский

2 тижні

8-15 років

9:00-17:00

Незабутні дитячі канікули

У нас ваші діти пробують себе в різних комп'ютерних спеціальностях. Під керівництвом досвідчених тренерів і викладачів Академії вони реалізують свої найсміливіші проекти. На дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Ви подаруєте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій!

Відгук батька про Junior Summer Camp - Роман Бугаков

Роман Бугаков розповідає свої враження від навчання дітей у літньому міському таборі - Junior Summer Camp!

Євген Бугаков - студент Junior Summer Camp зміна X-lab

Євген Бугаков дає відгук про зміну X-lab в ідеальному комп'ютерному таборі - Junior Summer Camp

Відгук випускниць Літнього табору - Анастасія Мордасова і Софія Крекніна

Дружба, творчість і неймовірні враження від Літнього міського комп'ютерного набору!

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на реалізацію реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих задач, на участь в конкурсах і хакатонах, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Ніяких складнощів навчального процесу, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями і розвагами. Програма табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрала для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація